agenda

Friso Wielenga in Albanië

21-23 oktober 2019

Van 21 tot en met 23 oktober is Friso Wielenga in Albanië, waar hij de Albanese vertaling (door Kujtim Ymeri) van Geschiedenis van Nederland (Boom uitgevers) presenteert aan de Universiteit van Tirana en de Aleksandër Moisiu Universiteit in Durrës.

Wielenga wordt ook geïnterviewd in het grootste literatuurtelevisieprogramma in Albanië, Vitrina e Librit en in verschillende kranten.

Friso Wielenga

Prof. dr. Friso Wielenga is directeur van het Zentrum für Niederlande-Studien van de Westfälische Wilhelms-Universität in Münster. Bij Boom uitgevers Amsterdam verscheen o.a. van zijn hand Nederland in de twintigste eeuw (2009), Geschiedenis van Nederland (2012) en Achter de zuilen (2014). Geschiedenis van Nederland werd vertaald in het Duits, Engels en Albanees, en verschijnt in 2021 in het Portugees.

Links