agenda

Presentatie interactieve app

Laatste Woord

31 mei 2015

http://www.p60.nl/agenda/1061

Laatste Woord is een interactieve literaire boswandeling door het Amsterdamse Bos. De app wordt op zondag 31 mei 2015 feestelijk gepresenteerd in het Amsterdamse Bos; om 13.00 is het verzamelen bij de Boswinkel.

Laatste Woord, een project van regisseur Udo Prinsen en auteur Pauline Genee, is een app voor iPhone en Android waarin de gebruiker zelf richting geeft aan de mijmeringen van de leden uit een gestoorde familie. De wandelaar bepaalt op kruispunten zelf de richting van zijn route en daarmee ook het perspectief van het verhaal: dat van Jason, Kees, Helga of Carlotta. Wat bindt deze vier mensen? Ontmoeten ze elkaar na afloop inderdaad op de afgesproken plek? Langzaam maar zeker onthult het verhaal de duistere kant van vader, opa, kolonel Ebeling en zijn gezin.

Laatste woord is mede tot stand gekomen dankzij het programma Literatuur op het scherm van het Nederlands Letterenfonds en het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie.

Zie ook:

Luisterapp ‘Laatste woord’ TEASER 2 from Carambolas Films on Vimeo.